کنسرت «شهر خاموش» کیهان کلهر و کوارتت مینیاتور تمدید شد-تکلیپ ایرانی

رسانه نوا – کنسرت‌های «شهر خاموش» کیهان کلهر و کوارتت «مینیاتور» در تهران برای ۲ شب دیگر تمدید شد. 

به گزارش رسانه نوا، پیشتر فروش بلیت هشت شب اجرای این کنسرت برای برگزاری در ۲۱ تا ۲۴ و ۲۶ تا ۲۹ فروردین ماه در عرض چند دقیقه در اسفندماه سال گذشته به اتمام رسیده است و بنابر درخواست علاقمندان برای ۲ شب دیگر تمدید می‌گردد تا فرصت حضور در این اجرا در حد توان برای همگان فراهم شود.
لازم به توضیح است، مطابق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سلسله کنسرت‌های شهر خاموش در تابستان امسال نیز در تهران و سپس در شهرستانها به روی صحنه خواهد رفت. اعضای کوارتت مینیاتور نیز عبارتند از : پدرام فریوسفی، آتنا اشتیاقی، نیلوفر محبی و میثم مروستی.آهنگساز و نوازنده پرآوازه کمانچه، کیهان کلهر، برای جلوگیری از دامن زدن به بازار سیاه بلیت فروشی توسط دلالان، علاوه بر پایین نگه داشتن قیمت بلیت‎ها و عرضه آن در رده‌های متفاوت از ۵۰ تا ۱۶۰هزارتومان، از علاقمندان خواسته است که تنها از سایت بلیت فروشی معرفی شده اقدام به خرید بلیت‌ها نمایند.
همچنین متعاقب فاجعه سیل استان گلستان در نوروز، آهنگساز «شب، سکوت، کویر» اعلام داشت که بخشی از عواید بلیت فروشی‌های انجام شده در اسفندماه این کنسرت را به مردم گلستان اهدا خواهد کرد و کسانی که در اسفندماه بلیت کنسرت شهرخاموش را خریدارای کرده‌اند در این امر خیر سهیم هستند.
آغاز بلیت فروشی کنسرت شهر خاموش برای تاریخهای ۲۵ و ۳۱ فروردین ماه، روز چهارشنبه ۲۱ فروردین راس ساعت ۱۵ بر روی سایت تیوال انجام خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *